8 marca Dzień Kobiet - Aktualności - Komisariat Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie

Aktualności

8 marca Dzień Kobiet

Data publikacji 08.03.2021

Dzisiejsze święto to wspaniała okazja by złożyć Wszystkim Kobietom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Dzień Kobiet jest szczególnym czasem by docenić rolę i potencjał kobiety w miejscach pracy, rodzinach oraz w służbie, ale o szacunku dla nich pamiętać trzeba cały rok.

Wielce Szanowne Panie,

dokładnie 111 lat temu, 8 marca 1910 r., Francuzka Raymonde de Laroche, jako pierwsza kobieta uzyskała licencję pilota International Aeronautical Federation. Święto, które dziś obchodzimy ma zatem w naszym lotniczym świecie symboliczne znaczenie. Pokazuje, że kobiety mają kompetencje i potencjał do sięgania po rzeczy dotychczas niedostępne.

Dzisiejszy dzień to doskonała okazja aby Wam podziękować za Waszą pracę i poświęcenie. Za to, jakie jesteście dla nas na co dzień i za to, że zawsze, nawet w najtrudniejszych sytuacjach możemy na Was liczyć.

Męska część naszej załogi chciałby Wam życzyć wielu powodów do uśmiechu i radości, miłości i zrozumienia wśród najbliższych a także spełnienia zawodowego w służbie i pracy. Bądźcie dla nas nadal cierpliwe i wyrozumiałe!

Życzymy aby każdy dzień był Dniem Kobiet, abyście potrafiły przezwyciężać trudności, śmiało dążąc do celu  sięgając po swoje marzenia.

 

Komendant, policjanci KPPL Warszawa Okęcie oraz Wiceprezes ds. operacyjnych PP „Porty Lotnicze”