Rodzinny Piknik Pokoleniowy - Komisariat - Komisariat Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie

Komisariat

Rodzinny Piknik Pokoleniowy

Policjanci z komisariatu na Lotnisku Chopina wzięli udział w Rodzinnym Pikniku Pokoleniowym zorganizowanym przez 1 Bazę Lotnictwa Transportowego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Policyjne stanowisko promocyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi mogli zobaczyć wnętrze radiowozu oraz niektóre elementy wyposażenia i umundurowania policyjnego.

Policjanci  z  Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie  wzięli udział w Rodzinnym Pikniku Pokoleniowym na terenie 1 Bazy Lotnictwa Transportowego. Funkcjonariusze  zaprezentowali swoje stoisko promocyjne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych i ich opiekunów.  Uczestnicy pikniku mogli zobaczyć wnętrze policyjnego radiowozu, motocykl oraz segwaya. Ponadto dzieci mogły zobaczyć codzienne wyposażenie i umundurowanie policjantów z Lotniska Chopina.

Uczestnicy wydarzenia mogli przymierzyć alko gogle , jest to atrakcja powodująca dużo śmiechu, ale przede wszystkim służy demonstracji, jak zmienia się postrzeganie po alkoholu. Nie zabrakło również książeczek edukacyjnych i kolorowanek propagujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wszystkim uczestnikom festynu towarzyszyła piękna pogoda i świetny humor.

md

  • Policjanci podczas pikniku
  • Policjanci podczas pikniku
  • Policjanci podczas pikniku
  • Policjanci podczas pikniku
  • Policjanci podczas pikniku
  • Policjanci podczas pikniku